1 / 12
дубак - одалка
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.06.2022 14:17

Карпош / Скопје

прод. одалка - дубак TOPRO TROLA донесени од Норвешка со тркалца, кочница и вградена корпа за пазарење кој истовремено служи и како столица за краток одмор. + 2 статични лесни и цврсти одалки од дуралуминиум. цена по договор.
тел. 070/ 346-164
077/69-96-96

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Се продава од:

saso
лондонска
Потврден огласувач
077/699-696 и 070/346-164
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам