1 / 12
Inoks, Inox Armatura i Fitinzi , Инокс
1 €
18.09.2022 12:11

Кисела Вода / Скопје

Нова и половна арматура и фитинзи од инокс, сервисирани, проверени , исправни
Само за професионалци, за инд. намена.
Информации по маил или вибер

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

AL
Потврден огласувач
111111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам