1 / 3
Se izdava dukan!
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.05.2022 02:33

Кичево

Квадратура:

56 m²

Греење:

Струја

Delovniot prostor se naoga vo Kicevo,kukata na Ra-Ra vednas do internatot na samata ulica na dosta prometno mesto,pogodno za sekakov biznis.
56m2 dukan

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

oglas
Потврден огласувач
077752851
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам