1 / 5
TRENDnet TV IP522P ProView MegaPixel PoE Internet Camera
1.000 МКД
13.08.2022 16:09

Битола / Битола

Се продава половна надзорна камера TRENDnet TV IP522P ProView MegaPixel PoE Internet Camera - network surveillance camera
Network surveillance camera
color (Day&Night)
1280 x 960
CS-mount
fixed focal
audio
LAN 10/100
MPEG-4, MJPEG, 3GPP, H.264
DC 12 V / PoE

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
070790025
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам