1 / 10
Se prodavaat ukrasi za vo dvor/Украси за во двор
1 МКД
12.05.2022 20:47

Велес / Велес

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Prodavame/izrabotuvame ukrasi/saksii za vo dvor/terasa i doma na fotografiite se del od proizvodite (bojata na ukrasite moze da bide po vasa zelba,mozna e isporaka po kargo)za podetalni informacii okolu proizvodite ,cenata i isporakata moze da me kontaktirate i na viber na istiot broj.

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Останато

Се продава / Можна е замена од:

martin
Потврден огласувач
078256948
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам