1 / 1
Monter na mebel
1 €
08.06.2022 08:33

Гостивар / Гостивар

Rabotam kako monter na mebel:
-Kujni
-Komodi
-Plakari
-Predsoblje
-Biroa
-Spalni sobi
-Decki sobi
-Elementi za vo kupatilo
- Montaza demontaza na star mebel
i se ostanato
Cena po dogovor!!!

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Останато

Се продава од:

Boom
Потврден огласувач
078915815
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам