1 / 6
SE PRODAVAAT DVA PLACA OD 460m2
По Договор
18.05.2022 09:27

Кавадарци / Кавадарци

SE PRODAVAAT DVA PLACA OD 445m2 VO MESTOSTA KONJSKI DUPKI NA ULICA CRNORECKA;
-PLACEVITE SE SO MARKICA ZA GRADBA DO SAMIOT ASVALTEN PAT;
-DO SAMITE PLACEVI IMA PRIKLUCOK ZA STRUJA I VODA
BARAJTE NA OVOJ BROJ 078/202-108

Категорија: Недвижности / Останато

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
075780067
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам