1 / 4
Philips Respirator
32.000 МКД
Цената не е фиксна
13.09.2022 16:35

Карпош / Скопје

Се продава апарат за кислородна подршка Philips Respirator EverFlo OPI, користен еден месец

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Медицински производи

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
070313266
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам