1 / 3
SE PRODAVAT TOPLOMERI
1.000 МКД
28.12.2022 21:54

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Seprodavat Toplomeri novi odlicni za merenje na telesna temperatura cena 1000 den za naracka na 077 655 698 moze i na viber

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
077655698
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам