1 / 4
MONTARBO MT180A aktivni zvucnici
450 €
Цената е фиксна
15.06.2022 05:29

Свети Николе / Свети Николе

Se prodavat dva aktivni i mokjni zvucnici
MONTARBO MT180A mnogu dobro socuvani.
Kupeni i doneseni od Germanija od prv sopstvenik.

Model: MONTARBO MT180A.

8 inch, 200W RMS. Made in Italy.

Condition 9/10.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Studio RL
Потврден огласувач
075403660
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам