1 / 4
Se iznajmuvaat konjopoi visoki barski masi
200 МКД
Денес 10:51

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Се изнајмуваат коњопои, високи барски маси за секакви свечености и забави (свадби, родендени, матурски, кетеринг настани и друго). Коњопоите се со висина од 110cm ,дијаметар на круг 65cm. За минимум 4 коњопои доставата е бесплатна низ цело Кичево.
Цена: - коњопој 200ден.
Вкупно имам 12 коњопои.

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Се продава од:

Boban
Потврден огласувач
075271962
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам