1 / 1
гарнитура половна
245 €
19.08.2022 09:13

Кичево

Се продава половна гарнитура , користена само 8месеци.. прво СМС на бројот

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078454885
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам