1 / 9
Se prodava camec Zeus Marine Windsor
6.000 €
05.03.2023 16:03

Гази Баба / Скопје

Se prodava camec Zeus Marine Windsor, dolg 4.5m sirok 1.8m.
Ja imam i sofersajbnata so kederite i drzacite ,i ima uste edno sediste,no jas go koristam bez niv.
Vanbrodski cetiritakten motor Yamaha 8hp so alanser i komandi na volan.
Camecot e so prikolka za camecot so sopstvena soobrakjajna.
Mozna e zamena.

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Се продава / Можна е замена од:

Martin
Потврден огласувач
070368666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам