1 / 6
Prodavam gliser
5.500 €
Цената не е фиксна
20.06.2022 09:57

Аеродром / Скопје

Prodavam gliser dolg 6.20m sirok 2.20m so kabina i prikolka bez motor. Cenata ne e fiksna

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071230812
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам