1 / 12
PRODAVAM KAFEMATI
По Договор
05.08.2022 16:15

Прилеп / Прилеп

Prodavam instant kafemati od modelite
Spazio XL, Venezia LX, Bergamo, Zenith
Zacuvani, vo dobra sostojba, ispravni
So ili bez citaci

Kafemati vo zrno Brio 250

078 452 611 - Rubin

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
071 314 147
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам