1 / 5
DIGITALEN TOPLOMER / TERMOMETAR
350 МКД
Цената е фиксна
02.02.2023 18:21

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Дигитален топломер за мерење телесна температура + батерија

- едноставен дигитален термометар за мерење телесна температура без жива
-LCD дисплеј
-прецизност од 0,1'C
-флексибилен сензор
-индикатор на батерија
-мемориска функција
-аларм за зголемена температура
-звучен сигнал
-ергономски дизајн
-кутија за чување на термометарот
-вклучена батерија

Испраќам по карго низ цела МК!

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Дигитален термометар

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
075/399-404
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам