1 / 2
BURE ZA VINO 500LITRI
1 €
02.10.2021 06:59

Кисела Вода / Скопје

Se prodava odlicno zacuvano bure za vino
od 500 litri.
Cena po dogovor
Tel.072-306-261

Категорија: Храна и готвење / Останато

Се продава од:

zorica
Потврден огласувач
072260940
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам