1 / 4
Rezerva za nafta 1000 L
1 €
05.02.2023 11:17

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Rezerva za nafta ili gorivo od alluminium 1000L.
Rezervarot e NOV

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Останато

Се продава од:

Corsa
Потврден огласувач
070573667
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам