1 / 5
BEZKONTAKTEN DIGITALEN TOPLOMER/TERMOMETAR
799 МКД
Цената е фиксна
18.04.2023 14:47

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Безконтактен дигитален инфраред топломер за мерење телесна температура, плус опција за мерење температура на предмети (храна) + батерии

- 2 модови на мерење: телесна и температура на предмети (храна, вода)
- 1 секунда време на мерење температура
-голем LCD дисплеј
-безконтактен со прецизност од 0,1'C инфраред сензор
-звучен аларм
-индикатор на батерија
-автоматско исклучување
-едноставен минимален компактен дизајн
-вклучени 2 батерии

Испраќам по карго низ цела МК!

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Дигитален термометар

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
075/399-404
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам