1 / 10
Busenje na armiran beton so dijamantska kruna
1 €
04.07.2022 09:29

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Бушење на армиран бетон (мермер камен и било кој друг вид на материјал ) со дијамантска круна од F40 до F300. работиме и со договор на дело за поголема количина на отвори.

Mozete da ne najdete i na:
Instagram- Vodovod skopje/Busenje kruna
Ili na linkot

https://instagram.com/vodovodskopje?utm_medium=copy_link

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Санитарии водовод клима парно

Се продава од:

Vodovod
Потврден огласувач
078572873
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам