1 / 10
Garnitura Trosed Fotelji taburetka
8.000 МКД
Цената не е фиксна
11.05.2023 14:17

Прилеп / Прилеп

Garniturata e sostavena od Trosed - 2 Fotelji - taburetka Besprekorno se zacuvani
Na trosedot e zamenet mehanizmot za spustajne - spijajne i e skroz najnov model kupen od Rezonator
se gleda na slikite

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
078256506
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам