1 / 1
ПАРЦЕЛА ЦАПАРИ ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА
11 €
03.10.2022 10:40

Битола / Битола

Квадратура:

5500 m²

Тип на земјиште:

Останато

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА СО ПОВРШИНА ОД 5.500 М2, ВО АТАРОТ НА С. ЦАПАРИ. ПАРЦЕЛАТА Е СО ПРАВИЛНА ФОРМА, ИЗЛЕГУВА НА АСФАЛТЕН ПАТ. ПОЧВАТА Е ПЛОДНА, А ВО ИСТО ВРЕМЕ Е ПОГОДНА ЗА ИЗГРАДБА НА ВИКЕНД КУЌИ ИЛИ НАСЕЛБА. ДО МЕСТОТО ГИ ИМА СИТЕ НЕОПХОДНИ УСЛОВИ(СТРУЈА,ОДВОД, ВОДА)!
ЦЕНАТА ИЗНЕСУВА 11евра/м2🔝
ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ ОБРАТЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ ПЛАН Б БИТОЛА ИЛИ ЗАКАЖЕТЕ НА ТЕЛЕФОН
075 211 211
075 211 211
075 211 211
ИНФОРМАЦИИ ЗА НЕДВИЖНОСТА И ТОЧНАТА ЛОКАЦИЈА СЕ ДОБИВААТ ИСКЛУЧИВО ВО АГЕНЦИЈА

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

Plan B - Агенција за недвижности
Димитар Илиевски Мурато 12/11
Потврден огласувач
075211211
Испрати Е-маил до огласувачот

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ПЕЛИСТЕРСКИ ПАТ

30 €

СЕ ПРОДАВА ПАРЦЕЛА ПРЕД ЛАВЧАНСКА НАСЕЛБА

60 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам