1 / 6
Декоративен и украсен камен
12 МКД
10.04.2022 11:02

Прилеп / Прилеп

Декоративен украсен СИВ камен.
Направете ја вашата градина, фонтана, ограда или цвеќина со поубав изглед.
Уредете го вашиот двор и тревник во вашиот дом или викенд куќа.
По цена од: 1кг = 12 денари.
Спаковани во вреќи, 1 вреќа = 20кг.
Достава до сите градови и села.
Достапни порачки и на мала и на голема количина.

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Останато

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
078316555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам