1 / 6
Продавам мотор за чамец со резервоар, марка EVINRUDE
400 €
17.06.2022 22:52

Куманово / Куманово

Моторот е со јачина од 18KS, во пловна состојба и се продава со се резервоар.

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Се продава од:

Драгослав
Потврден огласувач
077980026
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам