1 / 8
Dieci pegasus roto Manitou merlo 40.18
35.000 €
22.05.2022 12:06

Гостивар / Гостивар

Se prodava teleskopski roto viljuskar,telehander
Dieci pegasus 40.18
Proizveden 2003g
Uslugi
Viljuskar
Makaza
Platforma za rabota na visina
Rent
Makara
Korpa
Gostivar
Plus ddv8

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Виљушкар и ракување со товар

Се продава од:

Sasho
Потврден огласувач
070314490
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам