1 / 2
USB 2.0 - 64Gb flash drive - 2 in 1 - stick + OTG Type C
399 МКД
28.05.2022 00:06

Прилеп / Прилеп

USB Flash Drive 2 IN 1 USB 2.0 & Type C OTG Pen Drive.

Ова е USB On-The-Go кое се прикачува на Android mobilen кој подржува OTG (во спецификациите на телефонот или на gsmarena е означено во спецификацијата како: USB Type-C 2.0, USB On-The-Go). На тој начин може овај стик да се користи како надворешна меморија на телефонот.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / USB Производи и Мемориски Картички

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
070208246
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам