1 / 12
Kukja od 115m2 i apartman od 40m2 vo Ohrid -ZDRAVESKI
140.000 €
27.09.2022 15:00

Охрид / Охрид

Број на соби:

6

Квадратура:

115 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Друго

Дворна површина:

295 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Охрид

Се продава куќа со апартман и летна кујна во Охрид.
Куќата е 115м2 со подрум и приземје.
Подрумот e 25м2 и има 2 подрумски простории,а приземјето има 90м2 и го има следниов распоред:
-дневна соба со трпезарија
-кујна
-3 спални соби
-тоалет
-тераса
Апартманот од 40м2, се наоѓа во посебна градба и го има следниов распоред:
-дневна соба со трпезарија
-кујна
-спална соба
-тоалет
Вкупната површина на парцелата изнесува 427м2, а дворната површина изнесува 295м2.
Цена: 140 000 евра.
Може и со замена за стан од 40м2-50м2.
За повеќе информации, обратете се на:
Ѓоко: 078 303 253
Шифра: 0019
Se prodava kukјa so apartman i letna kujna vo Ohrid.
Kukјata e 115m2 so podrum i prizemje.
Podrumot e 25m2 i ima 2 podrumski prostorii,a prizemjeto ima 90m2 i go ima sledniov raspored:
-dnevna soba so trpezarija
-kujna
-3 spalni sobi
-toalet
-terasa
Apartmanot od 40m2, se naogјa vo posebna gradba i go ima sledniov raspored:
-dnevna soba so trpezarija
-kujna
-spalna soba
-toalet
Vkupnata površina na parcelata iznesuva 427m2, a dvornata površina iznesuva 295m2.
Cena: 140 000 evra.
Može i so zamena za stan od 40m2-50m2.
Za povekјe informacii, obratete se na:
Gjoko: 078 303 253
Julijana: 076 361 360
Šifra: 0019

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ZDRAVESKI - REAL ESTATE
Потврден огласувач
078303253
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам