1 / 12
Izrabotka na kujni po merka
1 €
29.05.2023 07:40

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Profesionalna izrabotka na kujni po merka.
3D prezentacija na lice mesto.
Od idea do montaza za 7 do 10 rabotni dena.
Dobijte maksimum za vasite pari.
NAPOMENA: Zapazuvanje na dadeniot rok so pismen dogovor.
Telefon/Viber

071-217-896

Filip

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
71217896
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам