1 / 12
KAMERA KAMERI ZA VO AVTOMOBIL KOLA VIDEO NADZOR - DASH CAM
1.200 МКД
15.08.2022 10:28

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

* Нови камери за видео надзор за во автомобил, продукција на видео снимка со висок квалитет.
* 2.7’ TFT LCD 16:9 FHD екран во боја со резолуција на снимање до 1080P комбинирано видео со аудио.
* G-сензор за во случај на несреќа да ја зачува снимката.
* Можност за правење фотографии во JPEG формат.
* Вградена батерија за снимање без напојување, или континуирано напојување со кабел.
* Широк агол на снимање од 170 степени + сензори за чиста снимка за ноќно снимање.
* Автоматско пренапишување на снимките, ги бришe најстарите и ги обновува со нови.
* Поврзување со комјутер преку USB.
* Видео формат AVI и компресија на видео M-JPEG.
* Подржува MicroSD до 32GB.
* Вградени 6IR диоди за ноќно снимање.

Пакет вклучува:
1X FHD камера за автомобил
1X Држач за шофершајбна
1X Полнач за во автомобил со кабел
1X USB кабел
1X Упатство за употреба

МОЖНОСТ ЗА ДОСТАВА ПРЕКУ КАРГО И ПЛАЌАЊЕ ПРИ ПОДИГНУВАЊЕ НА ПРАТКАТА.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
075812864
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам