1 / 10
Transport/Slep/Prevoz na motori
1 €
30.06.2022 12:29

Штип / Штип

Vrsime brz i bezbeden transport na motori atv i drug vid na roba bez ostetuvanje
-Kupuvas/Prodavas Motor,
-Neregistriran,Dupnata Guma
-Defekt na pat Svrti na 078 69 78 78

Категорија: Моторни Возила / Шлеп служба

Се продава од:

Done
Потврден огласувач
078697878
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам