1 / 2
milje specijalna toledo izrabotka
400 МКД
Цената не е фиксна
07.09.2022 22:58

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

ima 2 parcinja, miljeto e vo nezna zolta boja i specijalna toledo izrabotka
cenata e dadena za edno milje

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Уметнини и ракотворби

Се продава од:

Луција Брешковска
Потврден огласувач
070332685
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам