1 / 2
milje i tri mali shushtiklici
1.200 МКД
Цената не е фиксна
07.09.2022 22:55

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Kompletot e izraboteno od krusevska pletacka i to aso obicna igla za shienje, prava retkost e i dali denes nekoj gi izrabotuva,kompletot e mnogu nezen i so sitna pletka
dimenzii: milje 44x42 cm, shushtk br,1 21x21 cm i shushtk.br 2, 16x16 cm

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Уметнини и ракотворби

Се продава од:

Луција Брешковска
Потврден огласувач
070332685
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам