1 / 2
Milje i 4 mali shushtiklici
1.000 МКД
Цената не е фиксна
07.09.2022 22:55

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

kompletot e neupotreben so interesna pletka
dimenzii
milje 35x35 cm
shushtiklici 12x12 cm

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Уметнини и ракотворби

Се продава од:

Луција Брешковска
Потврден огласувач
070332685
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам