1 / 2
prekrasno milje i tishlajfer
1.200 МКД
Цената не е фиксна
07.09.2022 22:54

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

kompletot e izraboten so specijalna toledo izrabotka i e sklucitelno efekten na temno braon podloga
dimenzii:
60x60 cm
74x48 cm

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Уметнини и ракотворби

Се продава од:

Луција Брешковска
Потврден огласувач
070332685
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам