1 / 1
malo belo milje
500 МКД
Цената не е фиксна
22.10.2022 23:35

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

prekrasno vo toledo izrabotka, efektno na temna podloga
dimenzii, oblik jajcobrazen 50x34 cm

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Уметнини и ракотворби

Се продава од:

Луција Брешковска
Потврден огласувач
070332685
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам