1 / 5
Fexibilna za temperatura110cm x15 cm
1.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.02.2022 00:44

Струга / Струга

Fiksibilna crevo za temperatura za vgradeni kamini i drugi peqki ili oxhak ostanoto samo dolga 110 cm 15 cm
Sirina novo ne koristena

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Се продава од:

gzim
Потврден огласувач
070212945.....
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам