1 / 3
HK Linear Pro LP 12 EX
800 €
Цената е фиксна
850 €
07.06.2022 11:30

Свети Николе / Свети Николе

Se prodava najdobriot satelit na HK audio
HK Linear pro LP12 EX
2x300w RMS
Zvucnitite se 100% ispravni ,mnogu malku koristeni i ne se otvarani.
Za kvalitet garantiram...

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Studio RL
Потврден огласувач
075403660
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам