1 / 2
ПАРЦЕЛА НИЖОПОЛЕ/MESTO NIŽOPOLE
24 €
27.06.2022 11:22

Битола / Битола

Квадратура:

1100 m²

Тип на земјиште:

Останато

СЕ ПРОДАВА АТРАКТИВНА ПАРЦЕЛА✨ НИЖОПОЛЕ 1100 м2. ПАРЦЕЛАТА ИЗЛЕГУВА НА АСФАЛТЕН ПАТ ОД ЕДНАТА СТРАНА, А ОД ДРУГАТА СТРАНА ГРАНИЧИ СО РЕКАТА. ОКОЛУ ПАРЦЕЛАТА Е НЕГИБНАТА ПРИРОДА, НАДВОР ОД ГРАДСКИОТ МЕТЕЖ.👌

ЦЕНА : 24 евра/м2

ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ ОБРАТЕТЕ СЕ ВО АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ ПЛАН Б БИТОЛА ИЛИ ЗАКАЖЕТЕ НА ТЕЛЕФОН
075 211 211
075 211 211
075 211 211
ДЕТАЛИ ЗА НЕДВИЖНОСТА И ТОЧНАТА ЛОКАЦИЈА СЕ ДОБИВААТ ИСКЛУЧИВО ВО АГЕНЦИЈА
Н Е П О Т Е Л Е Ф О Н 👍

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

Plan B - Агенција за недвижности
Димитар Илиевски Мурато 12/11
Потврден огласувач
075211211
Испрати Е-маил до огласувачот

ЗЕМЈИШТЕ ПО 5 евра M2

7 €

ПЛАЦ ДО БЕНЗИСКА ПУМПА ПЕЛАГОНИЈА ПЕТРОЛ

20 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам