1 / 4
Брз конектор за лед и друго
190 МКД
Цената е фиксна
18.12.2021 19:02

Кочани / Кочани

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Брз лед конектор за повеке намени

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078344561 или 078344562
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам