1 / 4
Имобилизатор за колено / Post op knee brace
4.000 МКД
02.12.2022 08:33

Ѓорче Петров / Скопје

Се продава Имобилизатор за колено со регулација на флексија и екстензија (Редерсман) купен од МедикаПро.
Линк до производот -> https://medikapro.mk/shop/ortopedija/dolni-ekstremiteti/koleno/imobilizator-za-koleno-so-regulaczija-3/

Користен помалку од еден месец после операција на колено.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Медицински производи

Се продава од:

Daniela
Потврден огласувач
070520549
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам