1 / 10
Novogodisni piramidi ELKi Rasprodazba
1 €
27.12.2021 16:10

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Novogodisni elki
Rasprodazba
120cm 800den
150cm 900cm
180cm 1150den
Isporaka so kargo niz 🇲🇰 za 1den

Категорија: Дом и Градина / Декорација и Украси / Останато

Се продава од:

prodavac
Потврден огласувач
070369766
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам