1 / 7
Polnacki I Shpricevi za kolbasi I kebapi
По Договор
20.03.2023 17:20

Струмица / Струмица

Se prodavat vertikalni I horizontalni
5kg
7kg
10kg
12kg
15kg
Avotmatski I racni

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Се продава од:

Lyss
Потврден огласувач
075390333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам