1 / 3
Elektricni vloski (vloski so greac)
590 МКД
Цената е фиксна
17.04.2022 12:40

Кичево

Elektricni vloski (vloski so greac) za zatopluvanje na stapalata. Pogodni za sekakov vid na obuvki, rabotat na USB kabel 5V-2A! Moze da se priklucat na polnac od telefon, prenosen powerbank, kompjuter i slicno. Golemini od 35-44, po moznost sami da si ja isecete soodvetnata golemina.
Isporaka po kargo niz cela drzava.

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Чевли

Се продава од:

Mr. G
Потврден огласувач
077486378
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам