1 / 6
LED PANELI
По Договор
20.06.2022 09:46

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

LED PANELI
LED SVETLA
VNATRESNI I NADVORESNI PANELI
DOSTAPNA SEKOJA DIMENZIJA I FORMA
. . .
FORMA KRUG
30 cm
60 cm
. . .
FORMA KOCKA
30x30 cm
60x60 cm
. . .
EXTRA KVALITET
VISOKA TRAJNOST
GOLEMA ZASTEDA NA ENERGIJA
DOSTAVA DO ADRESA

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од:

GRADINA OPREMA
Потврден огласувач
076818098
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам