1 / 10
Shure KSM32 USA
500 €
Цената е фиксна
15.11.2022 23:10

Кочани / Кочани

Продавам прекрасен Large Diaphragm VINTAGE SHURE KSM32SL купен од USA.

Мултифункционален микрофон ненормално добар поготово за вокал и акустични инструменти.
Состојба 9/10 последици од нормално користење нон стоп во студио .

Може да се види и слушне во секое време.

Ако сте заинтересирани имам 2 комада .

Цена за еден 500€ за двата 900€

Без ценкање и замени !

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
078243060
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам