1 / 4
Лед светло. Led svetlo micro usb 5v.
800 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
06.07.2022 22:23

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Лед светло 5 волти, троши помалку од 1W.
Димензии 120мм x 120мм.
Led svetlo 5 volti, trosi pomalku od 1 W.
Dimenzii 120mm x 120mm.

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од:

Led
Потврден огласувач
076267771
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам