1 / 1
ПОЈАС ЗА ИСПРАВУВАЊЕ НА ГРБ ЗА ДЕЦА ВО РАЗВОЈ
549 МКД
04.01.2022 11:53

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Нема повеќе погрешно држење на телото за грбот и рамената, ова е појасот за исправување на грбот за деца во развој. Ефикасно го коригира 'рбетот и спречува болка во вратот, рамената и грбот, предизвикана од неправилно држење на телото.

Опис на производот:
Носете ја првата недела секој ден 10-20 минути, а потоа постепено продолжувајте го времето на носење;
Боја: црна;
Материјал: најлонска полиуретанска површина.

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Се продава / Можна е замена од:

TronShop
Потврден огласувач
075460608
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам