1 / 1
МАГНЕТЕН ПОЈАС ЗА ‘РБЕТ И ГРБ (UNISEX)
499 МКД
04.01.2022 11:56

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Магнетен појас за 'рбет и грб, идеален за деца и возрасни кои сакаат убава линија.

Лентите ги повлекуваат рамената назад, како резултат на што вратот е поставен во правилна положба, како и 'рбетот.
Под гардеробата е невидлив, има можност за подесување. Удобно е да се носи, ги релаксира мускулите на грбот и ја намалува вкочанетоста.

Дванаесет правилно распоредени магнети специјално дизајнирани за правилно држење на вратот, рамената и 'рбетот. Шест магнети се поставени по должината на 'рбетниот столб, а другите шест на лумбалниот дел од' рбетот.

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Се продава / Можна е замена од:

TronShop
Потврден огласувач
075460608
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам