1 / 1
ПАМЕТЕН ПОЈАС – КОРЕКТОР ЗА ИСПРАВУВАЊЕ НА ГРБОТ СО СЕНЗОР
799 МКД
06.01.2022 14:20

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Овој иновативен дизајн на паметен појас на држење има вибрирачки потсетник за исправување! Го мери аголот под кој се наоѓате и вибрира за да знаете дека сте искривени. Тоа ќе ви помогне да се справите со лошите навики, болките во грбот и вратот. Се предлага појасот да се носи 2 часа секој ден. Потребни се 21 дена за да се формира навика, по 90 дена повеќе нема да ви треба! Има литиумска батерија од 500mAh и може да се користи до 15 дена со само 2 часа полнење. Се полни преку USB кабел. Има светло што е индикатор за батеријата. Црвеното значи дека батеријата е празна и треба да се наполни а сината боја значи дека е наполнет.

Овој производ не е достапен во останатите продавници. Достапен е само во Трон Шоп.

Достава до вашата домашна адреса. Плаќање при прием на пратката. Испорака за 24 до 48 часа.

Нарачка може да извршите преку нашата веб-страница, со додавање на производот во вашата кошничка.
Со внесување на вашите податоци во порака на нашата фејсбук страна или инстаграм профил,
Или со јавување на нашиот телефонски број: 075 460 608

Име и презиме:

Адреса:

Град:

Поштенски код:

Телефонски број за контакт:

За нарачки на поголем број производи, плаќате само еднократна сума за достава од 120 – 150 денари, затоа погледнете ги и другите понуди! За повеќе информации и прашања посетете ја нашата инфо секција.
За да бидете во тек со сите наши најнови понуди, попусти и промоции заследете не Facebook и Instagram.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Се продава / Можна е замена од:

TronShop
Потврден огласувач
075460608
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам