1 / 1
Muzika za veselbi i pRosLavi
По Договор
Денес 13:21

Охрид / Охрид

Svirime po svadbi ,krstevki ,rodendeni,na sLavi,imendeni i drugi veselbi so harmonika,tapan, saksafon i kLaRinet.tel:079/252-086 Igor

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Останати музички инструменти

Се продава од:

petar
Потврден огласувач
079252086
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам